E- Ticaretin Amiral Gemisi: Pazar Yeri Entegrasyonu

E- Ticaretin Amiral Gemisi: Pazar Yeri Entegrasyonu
Tarih: 02.09.2021 | Kategori: E- ticaret

E- ticaret atılan tüm firmalar Pazar yeri entegrasyonunun e-ticaretin amiral gemisi olduğunu bilmelidir. Ülkemizde olduğu gibi dünyada da online pazarlamanın ön plana çıkmasıyla yeni bir döngü içerisine girdik. Bununla birlikte e-ticaret sitesi kuran çoğu firma ürün satışlarını geniş bir yelpazeye ulaştırmak için Pazar yeri entegrasyonlarını olmazsa olmazlar arasına koyuyor.

N11, Trendyol, Hepsiburada ve Amazon gibi büyük platformlarla kendi firmanızı entegre etmeniz satışlarınızın artması için avantaj sağlıyor. Pazar yeri entegrasyonunda en önemli ve hızlı olması gereken şey ürün oluşturma ve ürünleri aktarma sürecidir. Bir pazaryerinde bulunan ürünleri başka bir pazaryerinde kolayca oluşturarak hemen satışa başlayabilirsiniz.

Pazar yeri entegrasyonu, farklı pazar yerlerindeki ürünlerinizin stok güncellemesinin anlık olarak yapılmasına olanak sağlar. Yine Pazar yeri entegrasyon sistemi işinizi hızlandırır ve kolaylaştırır. Bu hızlılık nedeniyle müşteriler ödemeyi yaptıktan sonra anında fatura gönderebilirsiniz.