Özellikler


Gelişmiş ve Kolay Mağaza Yönetimi

Enpego e-ticaret mağazanızı yönetebilmek için uzman olmanıza gerek yok. Çok kolay şekilde mağazanızı yönetebilirsiniz. Mağaza yönetimi için hazırladığımız gelişmiş özellikler ile online mağazanızı yönetmek için her şey elinizin altında. Karmaşık ve yönetmek için deneyim isteyen panellere göre Enpego e-ticaret sistemimizin yönetim paneli size çok zaman kazandıracak.


Esnek ve Kolay Ürün Yönetimi

Bir e-ticaret sitesinde belki de en sık güncelleyeceğiniz bölüm ürünlerdir. Yönetmesi zor paneller ile ürünlerinizi güncellemek çok zaman alacağı için, her zaman güncel bir siteniz olmayabilir. Bu da satışlarınızı olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden Enpego e-ticaret sistemlerinde ürünlerinizi çok hızlı ve kolayca güncelleyebilir, yeni ürün girişi yapabilirsiniz.Modern Premium Temalar

Sunduğumuz modern ve premium sınıftaki tema tasarımları ile sitenizi kullanıcılarını etkilemeniz daha kolay. Onlara, ürünlerinizin ön plana çıktığı, sitenin için kaybolmadıkları, sade ve şık temalarla hizmet verdikçe satışlarınız da markanıza olan sempati de artacaktır. Enpego size standart tasarımların haricinde size özel tema tasarımları sunuyor. 


Modern ve Güçlü Sunucu Altyapısı

Teknolojik gelişmelere paralel olarak hızlı ve güvenli bir site altyapısı ile sorunsuz e-ticaret deneyimini müşterilerinize yansıtabilirsiniz. Çok hızlı SSD diskler, yüksek ve stabil bant genişlikleri, yüksek sunucu internet hızları ile yayın yapan Enpego e-ticaret siteleri, müşterilerine kesintisiz ve hızlı hizmet sunar.  

Etkin Pazarlama Araçları ve Yönetimi

Yüksek satış ciroları, doğru pazarlamadan geçer. Bilindiği üzere artık ürünlerinizi sadece internette sergilemeniz satış yapabileceğiniz anlamını taşımıyor. Enpego e-ticaret sistemlerinde etkin ve verimli pazarlama araçları ile pazarlama stratejilerinize yön verebilirsiniz. Bir e-ticaret sitesinde pazarlamanın birinci adımı, site üzerinde etkin pazarlama araçları kullanmanızla başlar. 


Popüler Pazaryeri Entegrasyonları

Sadece kendi sitenizden değil popüler pazaryerlerinden de satış yapabilmek hiç şüphesiz satışlarınızı attıracaktır. Ancak her pazaryeri için ürünlerinizi yönetmek oldukça zor bir iş. Enpego e-ticaret sistemlerinde N11, HepsiBurada, GittiGidiyor, Trendyol, Çiçek Sepeti, Amazon gibi popüler pazaryerleri entegrasyonları ile tüm ürün ve sipariş yönetimini tek panelden yapabilirsiniz.Kargo Entegrasyonları

E-ticaret satışlarınız artmaya başladıkça gelen siparişleri doğru şekilde kargoya iletmek de zaman alan bir iş olarak karşınıza çıkacaktır. Kargo entegrasyonları ile Enpego e-ticaret siteniz kargo firmanızın sistemine entegre olur. Siparişlerinizin teslimat bilgileri otomatik kargo firmanızın sistemine aktarılır ve yine otomatik olarak kargo etiketiniz yazdırılır. 


Karşılaştırma Siteleri Entegrasyonları

E-ticaret siteniz üzerinden sattığınız ürünlerde özellikle fiyat yönünden rakiplerinizle rekabet etmek için Enpego e-ticaret sisteminizde karşılaştırma siteleri entegrasyonlarını kullanabilirsiniz. Yoğun ziyaretçi trafiği alan karşılaştırma sitelerinde sizin ürünlerinizin de görünmesi ile satışlarınızı arttırmak yönünden bir strateji oluşturabilirsiniz.

E-Fatura Entegrasyonları

E-ticaret işinizi büyütüyorsunuz, doğal olarak kesmeniz gereken faturalar da artıyor. Her bir sipariş için manuel olarak fatura kesmek yerine bilgiler anlaşacağınız e-fatura entegratörü sistemine aktarılarak faturalarının otomatik oluşturulması sağlanmış oluyor. Özellikle yoğun satış yapan e-ticaret sitelerimizde çok önemli olan bu özellik Enpego e-ticaret sistemlerimizde kullanımınıza sunuluyor.


SMS Entegrasyonları

Sitenizde bir sipariş aldığınızda siparişin durumunu müşterilerinize bildirebilmeniz için SMS entegrasyonları sunuyoruz.  “Siparişinizi aldık”, “siparişiniz hazırlanıyor”, “siparişiniz kargoya verildi” gibi bilgilendirmeler müşterilerinizi mutlu ettiği gibi onların gözündeki marka değerinizi de etkileyecektir. Mobil Uygulamalar

İyi bir e-ticaret sistemine sahip oldunuz ve satışları yapıyorsunuz. Ancak müşterilerinizin sizden sürekli ürün satın almasını ve sürekli müşteri olmasını istiyorsunuz. Hem müşterilerinizin akıllı telefonlarında sürekli bulunma avantajınız olacak hem de markanızın prestijine katkısı olacak mobil uyguları Enpego e-ticaret siteniz ile birlikte sunuyoruz.


Sanal Pos ve Ödeme Alma Özellikleri

Havale, kapıda ödeme, kredi kartı taksit gibi ödeme yöntemlerinden başka dijital cüzdan (caridan satış yapma), alışverişsiz ödeme (e-tahsilat) gibi yöntemleri de sunuyoruz. Tüm banka ve ödeme altyapı firmaları ile uyumlu yapıdayız. Ürün grubuna göre kredi kartı taksit sınırlandırma özellikleri ile de yasal gerekliliklere göre satış yapabilirsiniz.

Detaylı Müşteri Hizmetleri Yönetimi

Enpego e-ticaret sistemleri sitenizde detaylı müşteri yönetimi yapmanıza olanak sağlıyor. Müşteri bilgilerini yönetilir, müşteriye özel cari hesabı (dijital cüzdan) oluşturabilir, müşterinizi güvenli müşteri olarak ayarlayabilir (kara liste), müşteriye özel e-tahsilat yapabilirsiniz.


B2B (Bayilik) Özellikleri

Sitenizde hem son kullanıcı/tüketici müşterilerinize hem de bayilerinize aynı anda hizmet sunabilirsiniz. Bayilerinizi farklı gruplara ayırıp farklı iskonto oranları belirleyebilirsiniz. Sitenize giriş yaptıklarında  ürünlerinizi iskontolu fiyatları ile görüp sipariş verebilirler. XML ve İçe/Dışa Aktarma Özellikleri

Enpego e-ticaret sitenizde verilerinizi içe ve dışa aktarma özellikleri sunduk. XML çıktı üretebilir, XML çıktıları sitenize yükleyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli formatlarla site verilerinizi içe ve dışa aktarabilirsiniz


Memnun Olacağınız Teknik Destek

Enpego e-ticaret sitenizi oluşturduğunuzda benzersiz teknik destek hizmetlerimizden yararlanıyorsunuz. Rakiplerimiz belki kızacaklar ama genel problem olan teknik destek alamıyoruz problemi Enpego’da yok. E-ticaret yolculuğunuzda sizi yalnız bırakmıyoruz.