Enpego Hakkında

20 YILI AŞAN BİR DENEYİMİN ÜRÜNÜ OLARAK ENPEGO

1999’dan yılından bu yana dijital hizmetler sektöründe yer alan bir ekip olarak e-ticaret çözümlerinde adından çokça söz ettirecek bir marka yarattık. İşlevsel, modern, kolay kullanılabilen bir e-ticaret sistemi oluşturup bunu güçlü teknik destek hizmetleri ile sunmaya başladık.
NASIL YOLA ÇIKTIK?

Yıllarca sektörde edindiğimiz deneyim ve müşteri görüşlerine dayanarak en iyi e-ticaret sistemini nasıl sunarız sorusuna cevaplar aradık. Sadece bir web sitesinden ibaret olmayan e-ticaret kavramında, müşterilerimizin en kolay ve en hızlı yönetebilecekleri bir sistem nasıl olmalıydı? Sektörün gerçeklerini ve marka sahiplerinin e-ticaret sistemlerini kullanırken yaşadıkları zorlukları inceledik. Bütün bu bilgiler ışığında ortaya ENPEGO çıktı.


ENPEGO ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 

Enpego müşterilerine işe yarar-işlevsel araçlarla, günümüzün pazarlama ve teknoloji gereksinimlerini tam olarak karşılayan bir e-ticaret deneyimi vaat ediyor. En büyük sözümüz, başladığınız e-ticaret yolculuğunda sizi yalnız bırakmayacak oluşumuz. Bu sözümüzü, “Mutlu Müşteri Manifestosu” ile bildiri haline getirdik. Diğer taraftan ENPEGO, Türkiye’de ilk ve tek olarak sunduğu “Sosyal E-Ticaret” kavramı ile sizi tanıştırıyor?
ENPEGO ve SOSYAL E-TİCARET

Türkiye’de ilk ve tek olarak size sosyal e-ticaret paketlerini sunuyoruz. Dijital pazarlamanın amiral gemisine dönüşen sosyal medya ile e-ticaret sisteminizi nasıl verimli kullanabilirsiniz? Sosyal medyayı ve e-ticaret sisteminizi mükemmel yönetseydiniz size nasıl bir geri dönüşü olurdu? Daha detaylı bilgi için Enpego “Sosyal E-Ticaret Paketleri”mizi inceleyebilirsiniz.


ENPEGO’DA İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY VARDIR

E-ticaret, sonu belirgin olmayan bir kavram. Sizin işinize en uygun e-ticaret yazılımı özellikleri neler? Paketlerimizi hazırlarken uzunca süre bunun üzerinde çalıştık Hangi tür işletmelerin ne tür araçlara ihtiyacı olabilir. Paketlerimizi bu kriterlere göre belirledikten sonra seçilen pakette sizin için gerekli bir özellik yoksa esnek özellik yönetimimizle bunu da çözüm olarak sunduk.