Sosyal E-Ticaret Nedir?

BAŞARIYA GİDEN YOL

Bundan yaklaşık 15 yıl önce bir müşterimize e-ticaret sitesi hazırladığımızda, bir e-ticaret sitesi tek başına satış ve markalaşma adına büyük yol kat edebiliyordu. Ancak hızlı ilerleyen iletişim çağı başka gereksinimleri ortaya çıkardı.

Artık sadece bir e-ticaret sitesi sahibi olmanız çok iyi satışlar yapabilmeniz için tek başına yeterli olmayabiliyor. Pazaryerlerinin popülerleşmesi ile birlikte birçok firma hem kendi e-ticaret sitesinde hem de pazaryerlerinde ürünleri sergiliyor.

E-ticaret siteniz var, pazaryerlerinde de yer alıyorsunuz ancak hala yeterli değil. Rakipleriniz satışlarını artırmak için her yolu deniyor. Artık dijital pazarlamanın en önemli platformlarından biri haline gelen sosyal medyada da ürünlerinizin boy göstermesi gerekiyor. Başarı için bir markanın sosyal medya hesaplarının doğru şekilde yönetilmesi gerekiyor. 
KARŞINIZDA SE-TİCARET

ENPEGO bu noktada Sosyal E-ticaret kavramını yarattı. Bu kavram E-ticaret sitenizdeki ürün ve diğer kampanyalarınızın sosyal medyada da başarılı şekilde işlenmesini içeriyor. Sosyal e-ticaret paketlerimizle hem ENPEGO e-ticaret sistemi sahibi oluyor hem de 12 ay boyunca sosyal medya yönetimi hizmeti alıyorsunuz. Ancak aldığınız sosyal medya hizmeti sıradan bir sosyal medya hizmeti değil. 20+ yılın dijital sektör deneyimini barındıran dünyada kabul görmüş reklamcılık ve pazarlama teknikleri ile performansa dayalı sosyal medya yönetimi hizmetleri sunan bir dijital reklam ajansının hizmeti.

Tek başına bir yazılım firması olsaydık biz de sosyal medya gibi hassasiyet ve özel ilgi isteyen bir alana giremez, böyle bir hizmeti sunamazdık. Biz bir dijital medya firmasıyız. Hem dünyada kabul görmüş yöntemlerle dijital reklam ajansı hizmetleri sunuyor hem de bünyemizde etkin yazılım hizmetleri veriyoruz. 


FARKI YAKALAMAK

İşte ENPEGO’nun en büyük farkı burada ortaya çıkıyor. Yazılım, dijital reklamcılık, dijital pazarlama bir noktada birleşiyor. Bu şekilde ENPEGO sizlere sosyal e-ticaret paketlerini sunabiliyor. Bir Güzida Bilgi Teknolojileri Rek. Tic. A.Ş. markası olan ENPEGO, Güzida Dijital Medya Ajans markamızın hizmetlerini size bir arada sunuyor.

Peki ya reklam? Sadece sosyal medya yönetimi yeterli olacak mı? Tabi ki olmayacak. Bu yüzden sosyal e-ticaret paketlerimizde sosyal medya yönetimi hizmetinin yanında profesyonel dijital reklamcılık hizmetleri (Google Ads, Facebook, Instagram reklamları yönetimi) de alıyor olacaksınız.

Şimdi ENPEGO Sosyal E-Ticaret Paketlerimizi inceleyebilir ve işletmeniz için en doğru paketi seçebilirsiniz.