Bayilik Başvurusu


NEDEN ENPEGO BAYİSİ OLMALISINIZ?

Her yıl, biraz daha büyüyen e-ticaret pazarında, markaların ürünlerini sanal mağazalara taşıma gereksinimi de hızla artmaktadır. Firmaların e-ticarete olan yoğun ilgisi, özellikle yazılım ve reklam gibi sektörlerin de e-ticarete bakış açısını değiştirmeye başladı.

Her şeyin internete taşındığı bu dönemde, müşterilerinize Enpego’nun profesyonel alt yapılarını sunarken hem içiniz rahat eder hem de karlılığınızı arttırmaya devam edersiniz.
ENPEGO’NUN GÜÇLÜ ALTYAPISI

Enpego’nun 20 yıllık sektörel deneyiminin ürünü olan e-ticaret yazılımları, müşterilerinizin ihtiyacı olan tüm özelliklere sahiptir ve kullanımı son derece kolaydır. İhtiyaçlara ve sektörel gelişmelere bağlı olarak sürekli güncellenmekte olan Enpego altyapısı ile e-ticaret siteleriniz her zaman güven altındadır.


MUTLU MÜŞTERİ MANİFESTOSU

Enpego’nun mutlu müşteri manifestosu kapsamında yerine getirmeyi taahhüt ettiği yükümlülükleriyle, müşterileriniz her zaman mutlu kalır. VIP Müşteri Temsilciliği ve Kontrol Panel Yöneticiliği kapsamında, müşterilerinizin tüm ihtiyaçları eksiksiz karşılanır.

Sizin adınıza müşterilerinizi Enpego yönetir. İstediğiniz zaman, bu sürece dahil olabilir ya da tüm süreci Enpego’nun uzman kadrolarına bırakabilirsiniz.
EK KAZANÇ MODELLERİ

Bayilerimizin tek kazanç modeli paket satışı değildir. Paket satışlarının yanında; yıllık lisans yenilemelerinden ve  satışı gerçekleştirilen ek modül satışlarından da kazanç sağlamaya devam ederler. Yine kurulum ücreti kapsamında, paket fiyatlarına ek ücret ekleyerek karlılıklarını arttırabilirler.


ÜCRETSİZ BAYİLİK SÖZLEŞMESİ

Enpego ile bayilik sözleşmesi yapmak çok kolaydır. Enpego, bayilik içinek ücret talep etmez. Bayilik sözleşmesini imzalamak ve satışa başlamak yeterlidir.

Bayilik hakkında daha fazla bilgi almak ya da bayilik başvurusunda bulunmak için 0 850 420 24 05 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.