Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıdaki listede müşterilerimizin sıklıkla sorduğu soruların yanıtları yer almaktadır. Yanıtlar sizin için yeterli gelmediyse 0 (850) 420 24 05 numaralı müşteri destek hattımızı arayabilir ya da destek talebi açabilirsiniz

Sık Sorulan Sorular

İşinize uygun bir alan adı seçtikten sonra iş modelinize uygun bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız olacak. Sizin için en uygun paketi seçtikten sonra sitenize ürünlerinize girmeye başlayabilirsiniz. Seçeceğiniz e-ticaret sitesi özellikleri işinizin başarısını önemli ölçüde etkileyeceği için bu seçime özen göstermeli, gerekirse bir uzmandan yardım almalısınız. Teknik olarak bir alan adı, hosting, SSL sertifikası ve e ticaret sitesi ile e ticaret sitesi kurulumunuzu tamamlamış olursunuz.

Araştırma yaptığınıza birçok firmanın e ticaret sitesi paketi sunduğunu göreceksiniz. Bu paketlerinde farklı fiyat seviyelerinde olduğunu fark edeceksiniz. Fiyatları karşılaştırmadan önce size gerekli özelliklerin neler olduğunu saptayın. Sonra bu özellikleri içeren fiyatları karşılaştırın. Bazen gizli fiyat sürprizleri ile karşılaşabileceğiniz için sipariş vermeden önce ilgili firma ile tüm detayları görüşün. Tüm aklınıza gelenleri sorun. Sorularınıza aldığınız cevaplar zaten sizin o firmaya ne kadar güvenebileceğinizi de gösterecektir. Benzer özellikleri içerin paketleri karşılaştırmanız gerekir. Aksi halde karşılaştıramayacağınız kadar geniş bir fiyat skalası görüyor olursunuz. 

Birçok firmada birçok e ticaret paketleri sunulduğunu göreceksiniz. Bu paketleri incelerken öncelikle size hangi özelliklerin gerekli olduğunu saptamanız gerekir. Hiç ihtiyacınız olmayacak özellikler için gereksiz yere ödeme yapmayı önlemiş olursunuz. Paketlerde detaylara dikkat edin. Nelerin paket kapsamında nelerin opsiyonel (kimi zaman ek ücretle) sunulduğunu anlamaya çalışın. Çok özellik barındırıyor olması o paketin iyi olduğu anlamı taşımaz. Her paket kendi içinde iyi olabilir. Önemli olan sizin işinize hangi paketin uygun olduğudur. Tereddüt ettiğiniz zaman mutlaka ilgili firmalara detaylı sorular yöneltin.

En önce planlama yapmalısınız. Hangi ürünü, nasıl ve kime satacağınızı belirlemeli iş modelinizi tanımlamalısınız. Sonra iyi bir e ticaret paketi seçmelisiniz. Seçeceğiniz e ticaret paketi sizin işinize uygun özellikleri içeriyor olmalı ve bu paketi sunun firma size teknik destek garantisi verebiliyor olmalıdır. 

Hazır e ticaret sitesi, özel yazılım ve tasarım ile oluşturulmuş e ticaret sitesine göre birçok avantaj barındırırlar. En büyük avantajları maliyet ve kurulum süresidir. Hazır E ticaret siteleri 10 kata varan oranda daha uygun maliyetli olabilirler. Özel bir e ticaret sitesi 6-12 gibi sürelerle yayına başlarken hazır e ticaret sitesi birkaç gün içinde yayında olabilir. Ayrıca hazır e ticaret sitesi birçok kişi tarafından denendiği için nispeten hatalardan arınmıştır. Diğer seçenekte site tamamlanınca bir de hata tespit ve düzeltme sürelerine ihtiyaç olacaktır. Son olarak hazır e-ticaret sitelerini çalışır bir demosu ile test etme şansınız bulunur. 

Bir hazır e ticaret sitesi kurmak için birkaç gün yeterlidir. Özel e ticaret siteleri, projeye göre 6-12 ay kadar sürebilir. Kurmaktan kasıt sitenin yayına başlaması ise hazır e ticaret siteleri ile birkaç gün içinde yayında olmak mümkündür. Sonra ürün girişleri ve diğer bilgilerle sitenizi doldurabilirsiniz.

E-ticaret sitesi kurmak düşünüldüğü gibi zor bir iş değildir fakat e-ticaret yapabilmenin ilk gerekliliği bir firmanızın olmasıdır.

Evet. E-ticaret sitenizi logo, tiger, nebim, eta, mikro, akınsoft gibi muhasebe ve Erp programları ile entegre şekilde kullanabilirsiniz. 

Evet, E-ticaret sitemizin sözleşmesi yıllık olarak yapılır ve her sene paketinizin yıllık ödeme  ücretine göre fiyatlandırılır. Yıllık yenileme ücretleri paketler arasında farklılık gösterebilir. Yenileme ücretleri hakkında müşteri ilişkileri birimimizden destek alabilirsiniz.

Evet, E-ticaret siteniz mobil uyumlu olacak. Sitemiz mobil ya da masaüstü her cihazla uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. 

Evet,yapabilirsiniz.. Hediye çeki, İndirim kuponları tanımlayabilir yine anlaşmalı kargolarınıza göre kargo promosyonları düzenleyip sepete, markaya , güne özel kampanyalar belirleyebilirsiniz ürün ya da ürün gruplarınızı öne çıkarabilirsiniz. 

E-ticaret sitenizi Trendyol, N11, Hepsiburada, Gittigidiyor gibi yerel pazaryerleri ile entegre şekilde kullanabilirsiniz . Gelişmiş e-ticaret pazaryeri entegrasyonumuz sayesinde; kategorilerinizi kolayca eşleyebilir, ürünlerinizi stoklarınızı ve siparişlerinizi tek panel üzerinden hızlıca aktarıp takip edebilirsiniz. 

Yüzün üzerindefarklı renk ve konseptte hazırlanan tema şablonları e-ticaret paketlerimize ücretsiz olarak dahildir. Ancak paketlerin içerisinde yer alan tasarım temalar dışındaözelleştirilmiş bir tasarım talebiniz olur ise bu ücrete tabidir. Bu noktada tasarım teklifi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

E-ticaret alt yapımız dropshiping yapmanız için oldukça uygundur. Tedarik zinciriniz aracılığıyla  ürünlerinizin satışını kolayca yapabilirsiniz. Eğer hali hazırda bir tedarik ağınız yoksa e-ticaret XML Çıktı SiSTEMİ özelliklerimize göz atabiirsiniz. 

Gelişmiş SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) alt yapımız %100 Seo uyumlu bir e-ticaret sitenizin olmasını sağlar. Güncel trendler ve yeniliklere göre altyapımız güncellenir. ayrıca Seo optimizasyonuna dair bir çok işlemi kolayca ve tek adımda e-ticaret sitenizde yapabilirsiniz. 

Sürükle bırak Kategori ağacı özelliğimiz sayesinde kategorilerinizi dilediğiniz şekilde sıralayabilirsiniz.

Menü alanından Tüm Siparişler / Siparişteki ürünün sağ yanında bulunan üç nokta sekmesine basarak /  Siparişi Görüntüle butonuna basarak Operatör notunuzu ekleyebilirsiniz. 

Sunucularımız otomatik olarak günlük olarak yedek almaktadır. 

Elbette enpego.com adresinden demo talebi oluşturabilirsiniz. Talep sonrası Müşteri ilişkileri departmanımız sizinle iletişime geçerek gerek sitenin tanıtımını yapacaklar gerekse  tüm sorularınızı cevaplandıracaktır. 

Evet; Her bir kargo firması için farklı şehirler ya da ülkelere özel  fiyatlar belirleyebilirsiniz. 

Evet, Çalıştığınız kargo firması ile (Yurtiçi, Mng,Süratkargo,Aras, Ups) e-ticaret firmanız entegre çalışabilir. 

Enpego ile e-ticaret sitenizi açtıktan sonra ihtiyaç duyduğunuzPaket alımı tüm talep ve sorularınız için müşteri ilişkileri departmanımızdan destek alabilir enpego.com üzerinden ticket oluşturabilir ve online destek alabillirsiniz. 

Hızlı ürün güncelleme modu sayesinde çok hızlı ve kısa sürede toplu ürün yükleyebilirsiniz . Detaylı bilgi alabilmek adına bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 

Enpego ile e-ticaret sitesi açmak çok kolaydır. Ama e-ticaret sitenizi ve kampanyalarınızı geniş kitlelere duyurmanız gerekmektedir.Enpego nun SE-TİCARET paketleri bu amaca yönelik hazırlanmıştır. E-ticaret sitenizi ne kadara çok kişi duyar ve ziyaret ederse satışlarınızı o kadar artacaktır. 

Sipariş aldığınızda bildirim sistemimiz sayesinde anlık bilgilendirilmektesiniz aynı zamanda mail, varsa sms anlaşmanız sms ile de sipariş bilgisi tarafınıza gönderilmektedir.

Mutlu müşteri manifestosu e-ticaret siteniz üzerinde eksiksiz hakimiyet kurabilmeniz için Türkiye ‘de ilk ve tek taahhüttür.Bu taahüt kapsamında enpego müşterileri her türlü desteği talep edebilir enpego ise bu talepleri yerine getirmekle mükelleftir. Enpego ile e-ticaret sitesi kurmak çok kolaydır yine de e-ticaret sitenizin ayarlarını yapmakta zorluk çekerseniz enpego nun uzman kadrosu size tüm destekleri vermeye hazırdır. Daha fazla bilgi için mutlu müsteri manifestomuza göz atabilirsiniz.