E-İhracat

Enpego ile E-İhracatın kapılarını aralayın

Satışlarınız Türkiye ile sınırlı kalmasın, dünyanın her bölgesinde ürünlerinizi satın, markanızı tüm dünya duysun!

 

 

Gelişmiş Çeviri Sistemi

E-ticaret sitenizi istediğiniz dile çevirebilirsiniz. Gelişmiş çeviri modülü sayesinde, sitenizi, istediğiniz bir dile 100% uyumlu olarak çevirebilirsiniz. Yabancı bir dilde sitenize gelen bir misafir kendi anadiliyle tam uyumlu bir site ile karşılaşır. Böylece e-ticaret siteniz, dünyanın her yerinde profesyonel bir marka izlenimi bırakır.

Gelişmiş URL Düzenleme ve Çeviri

URL (tarayıcı çubuğunda gözüken site adresi) yapınızı istediğiniz dile göre düzenleyebilirsiniz. Sitenize ait her bir bölümün (Sepet, ödeme, iletişim, müşteri hizmetleri, blog sayfaları vb) adres yapısı dinamiktir ve dilden dile farklı adres tanımlamaları yapabilirsiniz. Böylelikle her dilde kolay okunabilen ve arama motorlarının anlayabileceği bir url yapısı elde edersiniz.

 


Çoklu Para Birimi

Çoklu para birimi, e-ihracat sistemlerinin olmazsa olmaz özelliklerinden birisidir. Kullanıcılarınız e-ticaret sitenizi istedikleri para birimi üzerinden ziyaret edebilirler. Böylece sitedeki tüm ürün fiyatları o para birimine göre görüntülenir. Sepet ve ödeme sayfalarında yine kullanıcının seçtiği para birimi üzerinden işlem yapılır.

Teslimat Bölgeleri

Dünyanın hangi ülkelerine ve şehirlerine satış yapmak istiyorsanız, e-ticaret sitenizdeki satışları sadece o ülkeler ve şehirlerle sınırlandırabilirsiniz. Gelişmiş teslimat bölgeleri modülü ile belirli bir ülkeden sadece sizin istediğiniz şehirlere satış yapmanız da mümkündür. Böylece, istemediğiniz ülkelerden ya da şehirlerden sipariş gelmesini engelleyebilirsiniz.

Lokasyon Bazlı Ödeme Yöntemi

Enpego’da yer alan tüm ödeme yöntemlerini istediğiniz lokasyonlara göre düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz lokasyonlarda istediğiniz ödeme yöntemlerini aktifleştirebilir, dilerseniz lokasyona özel indirim ya da komisyon tanımlayabilirsiniz. Her ödeme yöntemi için ayrı ayrı tanımlama yapılabilir. Böylece, ödeme altyapılarıyla lokasyon bazlı yapacağınız anlaşmaları, doğrudan e-ticaret sitenize yansıtarak ve olası bir zararın da önüne geçmiş olursunuz.

Lokasyon Bazlı Vergilendirme

Gelişmiş vergi modülü sayesinde, teslimat bölgelerine özel vergi tanımlamaları yaparak, satış yapmayı planladığınız ülkenin vergi mevzuatlarına uygun düzenlemeler yapabilirsiniz.

 


Lokasyon Bazlı Kargo Tanımlama

Hangi ülkelere satış yapmayı planlıyorsanız, o ülkenin kargo firmalarını sisteme tanımlayabilirsiniz. Tanımladığnız her bir kargo firması için istediğiniz ülke ya da şehirlere yapılacak gönderilerde indirim ya da komisyon uygulayabilirsiniz. Böylece aynı ürünü farklı ülkelere ve şehirlere istediğiniz kargo ücreti üzerinden yollayabilirsiniz.

Fiyat Aralıklı ya da Desi Bazlı Kargo Gönderimi

Dilerseniz sabit bir kargo ücreti dilerseniz de farklı sipariş toplamları için farklı kargo ücretleri tanımlayabilirsiniz. Belirli sipariş toplamlarında sadece istediğiniz kargo firmalarını seçilebilir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz her ürün için desi hesaplaması kullanabilirsiniz. Sistem, ürünlere girdiğiniz desi miktarlarına göre kargo ücretlerini otomatik hesaplayacaktır.
100% Seo Uyumlu

Her bir dil için istediğiniz gibi seo ayarlaması yapabilirsiniz. Yine dinamik URL yapısı sayesinde arama motoru optimizasyonu (Seo) çalışmalarınızı her dil için ileri seviyede gerçekleştirebilirsiniz. 

Mutlu Müşteri Manifestosu

Enpego'nun mutlu müşteri manifestosu sayesinde, karmaşık görünen tüm e-ihracat ayarları kolayca yapılırken siz satış stratejilerinize odaklanabilirsiniz. VIP Müşteri Temsilciniz ve Kontrol Panel Yöneticiniz ihtiyacınız olan tüm ayarlamalar için sizinle birlikte hareket edecektir.